Торгові рахунки з підвищеним спредом

Що таке Affiliate-рахунки?

Рахунки типу "Affiliate" - це рахунки, на яких штучно збільшений спред або розмір комісії за операцію, за рахунок чого партнер може отримувати більшу партнерську винагороду. Комісія на таких рахунках нараховується партнеру абсолютно за кожну торгову операцію незалежно від того, як швидко і з яким результатом клієнт її закрив!

Кому можуть бути корисні Affiliate-рахунки?

Дані типи рахунків введені у відповідь на попит з боку партнерів, що надають своїм клієнтам різного роду додаткові послуги (торгових експертів або сигнали), при використанні яких мінімально можливі спреди не є значимим чинником результативності трейдингу. Збільшений спред можна вважати платою за такі послуги.

Типи Affiliate-рахунків

Affiliate-рахунки існують наступних типів: Pro-Affiliate і ECN-Pro Affiliate. Всі вони доступні тільки на платформі MetaTrader4. З торговими умовами за даними типам рахунків ви можете ознайомитися на сторінці "Типи рахунків".

Як клієнту відкрити Affiliate-рахунок?

1. Перехід за реферальним посиланням

При переході за вашим партнерським реферальним посиланням перший та наступні рахунку клієнта реєструються у вашій партнерській групі (за винятком випадків, коли клієнт вводить при реєстрації нового рахунку код іншого партнера). Affiliate-рахунки при цьому будуть відразу доступні у формі реєстрації через список, що випадає.

2. Пряма вказівка партнерського коду

Якщо у клієнта, який бажає відкрити Affiliate-рахунок, вже є зареєстрований Особистий кабінет, то йому необхідно вказати ваш партнерський код у полі "Код партнера, що привернув" у формі реєстрації торгового рахунку. Тільки в такому випадку Affiliate-рахунки будуть доступні для вибору в списку, що випадає.

Станьте партнером RoboForex і отримуйте вигідні партнерські відрахування:

Відкрити партнерський рахунок