MetaTrader 5

Один з кращих торгових терміналів на ринку

Торговий термінал MetaTrader 5 - це поєднання передових технологій виконання ордерів і розподілених обчислень для реалізації найамбітніших торгових ідей. MetaTrader 5 - одна з найбільш просунутих платформ для створення та тестування торгових роботів і стратегій. Якщо ви хочете користуватися найпередовішими можливостями сучасної торгівлі, а також для вас важлива швидкість і надійність при роботі з торговими роботами, платформа MetaTrader 5 для вас - найкраще рішення.

 • 4 типи виконання ордерів
 • Мультивалютний тестер
 • Індикатор "глибини" ринку
 • 6 типів відкладених ордерів
 • MetaTrader Market

  Великий і надійний магазин, в якому представлено понад 1 500 торгових експертів та технічних індикаторів.
 • Гнучка торгова система

  В MetaTrader 5 доступні традиційна неттінгова та хеджингова системи обліку ордерів, стакан цін, роздільний облік ордерів і торгових операцій.
 • Алготрейдинг

  За допомогою спеціалізованої середовища розробки MQL5 можна самостійно створювати, оптимізувати та тестувати торгових роботів.
 • Віртуальний хостинг

  В MetaTrader 5 є можливість орендувати віртуальний хостинг для забезпечення безперебійної роботи роботів і підписок на торгові сигнали.

Мобільний термінал
MetaTrader 5

З мобільним додатком MetaTrader 5 торгівля доступна з будь-якого портативного пристрою в будь-який час і з будь-якої точки світу. Додаток підтримує неттінгову та хеджингову системи, в ньому є всі необхідні для роботи інструменти та функції: "стакан цін", всі види торгових операцій, 30 технічних індикаторів, 24 аналітичних об'єкта та багато іншого. Ви завжди будете в курсі ринкової ситуації, зможете здійснювати торгові операції та відстежувати їх історію.

Веб-термінал
MetaTrader 5

З веб-терміналом MetaTrader 5 компанії MetaQuotes ви зможете торгувати на будь-якому пристрої прямо з браузера. У веб-версії терміналу доступні всі функції, наявні в десктопній, що дозволить вам завжди бути в курсі стану ваших позицій і приймати швидкі торгові рішення в залежності від поточної ринкової ситуації. Щоб скористатися веб-версією MetaTrader 5, вам досить мати інтернет-підключення, браузер і пароль доступу до свого торгівельного рахунку RoboForex.

MetaTrader Market

MetaTrader Market - це унікальний майданчик для купівлі торгових експертів (роботів), індикаторів та інших додатків з високим ступенем безпеки. Експерт або індикатор можуть бути використані відразу ж після оплати. Перед купівлею є можливість протестувати додаток - безкоштовна демо-версія є у кожного продукту в Market. Крім цього тут є велика база безкоштовних програм.

Дізнатися більше