MetaTrader 4

Одна з найпопулярніших платформ на валютному ринку

Класичний термінал MetaTrader 4 як і раніше залишається безсумнівним лідером серед індивідуальних трейдерів. Він володіє всіма необхідними інструментами як для початківців, так і для досвідчених учасників ринку, а також вбудованими можливостями і функціоналом, характерними тільки для платформ MQL.

 • 3 режими виконання ордерів
 • 50 готових індикаторів технічного аналізу
 • Основні інструменти графічного аналізу
 • Можливість запрограмувати власного торгового робота
 • One-Click Trading

  Заходьте в ринок і закривайте позиції одним кліком миші.
 • Алготрейдинг

  Програмуйте торгових роботів на мові MQL4 і запускайте їх в своєму терміналі.
 • MetaTrader Market

  Купуйте готових торговельних експертів і індикатори безпосередньо з платформи.
 • Фундаментальний аналіз

  Залишайтеся в курсі подій фінансових ринків з новинами і сигналами, які надходять прямо в ваш термінал.

Мобільний додаток MetaTrader 4

MetaTrader 4 в форматі портативного додатку дозволить вам вести торгівлю з будь-якого місця в світі. Створений спеціально для смартфонів і планшетів, цей мобільний термінал пропонує трейдерам знайомий інтерфейс з незначними модифікаціями і тим же набором інструментів, що і повноцінна платформа.

Веб-платформа MetaTrader 4

Ви також можете скористатися веб-версією платформи MetaTrader 4, яка підтримується усіма доступними браузерами. Веб-термінал пропонує аналогічний десктоп-версії функціонал і рівень продуктивності, залишаючись при цьому доступним на всіх підтримуваних сайтами RoboForex мовах. Керуйте своїми позиціями легко і невимушено звідусіль, де б ви не знаходилися.

MetaTrader Market

Якщо ви хочете придбати нового торгового робота, експерта або індикатор, переходьте в MetaTrader Market свого терміналу MetaTrader 4 і вибирайте із сотні представлених в ньому продуктів. У кожній товарній позиції в Market є демо-версія, яка дозволить вам протестувати продукт перед його купівлею. Деякі користувачі надають свої розробки для повністю безкоштовного завантаження і використання.

Дізнатися більше