Правила VIP програми

 1. Загальні положення
  1. VIP-програма дозволяє клієнтам, у яких є великий депозит на рахунку, отримувати додаткові привілеї.
  2. У програмі беруть участь всі клієнти, на торгових рахунках яких знаходиться необхідна сума грошових коштів.
  3. Рівні VIP-програми присвоюються відповідно до сумарної величини коштів клієнта. Під величиною коштів розуміється сума власних коштів клієнта на всіх його торгових рахунках.

   <Own_money> = <Equity> - <Extra_money>

   де:

   Own_money – власні кошти клієнта

   Equity – кошти на рахунку клієнта

   Extra_money – сума додаткових коштів, отриманих в рамках промо-акцій

  4. Компанія залишає за собою право змінити умови або припинити дію даноїпрограми, попередньо повідомивши про це клієнтів, а також на власний розсудвідмовити клієнту в наданні даного сервісу.
 2. Підвищення та зниження рівня
  1. Для зміни рівня VIP-програми клієнту необхідно досягти наступних показників на своїх торгових рахунках:
   Рівень VIP- програмиСума власних коштів на всіх торгових рахунках
   Silverвід 3 000 до 30 000 USD
   Goldвід 30 000 до 100 000 USD
   Platinumпонад 100 000 USD
  2. Рівень VIP-програми може бути знижений у зв'язку зі скороченням величини грошових коштів на рахунках клієнта. При зміні VIP-рівня клієнт отримує сповіщення на електронну пошту.
  3. Присвоєння рівня VIP-програми відбувається автоматично при досягненні необхідної суми грошових коштів на рахунках клієнта.
  4. Рівень VIP-програми автоматично знижується, коли сума коштів на торгових рахунках клієнта досягає порогу зниження.
 3. Привілеї учасників програми
  1. На кожному рівні VIP-програми клієнт отримує відповідні надбавки до Cashback (Rebates), відсоткам на баланс рахунку:
   Рівень VIP- програмиДодатковий Cashback (Rebates)Надбавка до відсотків на баланс рахунк
   Silver20%20%
   Gold30%30%
   Platinum40%40%
  2. Додаткові опції, доступні для всіх рівнів VIP-програми:
   1. Відсутність обмежень на використання VPS-сервера за наявності як мінімум 1 торгової операції за минулий календарний місяць, а також можливість безкоштовного продовження послуги "VPS-сервер" на 1 місяць при зверненні до Служби підтримки.
   2. Персональний VIP-менеджер.
  3. Надбавка Cashback (Rebates) розраховується клієнту щодня, але нараховуєтьсяна рахунок тільки один раз в місяць. При зміні рівня VIP-програми попередні показники не перераховуються.

   Приклад:

   1 день. Оборот клієнта знаходиться в рамках 10 - 1 000 лотів. Клієнту нараховується Cashback (Rebates) в розмірі 10 USD, на той момент його рівень - Silver, що означає збільшення 20%. Підсумкова сума до нарахування - 12 USD.

   2 день. Клієнту нараховується Cashback (Rebates) в розмірі ще 10 USD, але в цей момент він мав статус Gold, за яким надбавка становить 30%. Cashback за поточний день становить 13 USD, Cashback за вчорашній день не перераховується та залишається рівним 12 USD.

   3 день. Клієнт перевищив оборот в 1 000 лотів і його Cashback почав розраховуватися за подвоєною ставкою (10% від спреду замість 5%), при цьому суми за минулі дні перераховуються. В результаті клієнт отримує за перший день 20 USD + 20% = 24 USD, за другий день = 20 USD + 30% = 26 USD.

  4. Аналогічно Cashback (Rebates), додаткові відсотки на баланс рахунку розраховуються щодня, але зараховуються на рахунок клієнта один раз на місяць. При зміні рівня VIP-програми попередні показники не перераховуються.

   Точна сума нарахованих клієнту додаткових відсотків на баланс рахунку розраховується за формулою:

   <Денний_IR> = <Кошти_клієнта> × (<Ставка_Ir> / 100 / 365) × (1 + 1 × X%)

   де параметр X% залежить тільки від рівня VIP-програми, який був у клієнта в день розрахунку. Дана величина залишається незмінною для кожного конкретного дня незалежно від рівняVIP-програми клієнта на момент проведення щомісячного розрахунку. Якщо клієнт перейде на більш високий рівень за оборотом, то зміниться параметр Ставка_IR і попередні дні будуть перераховані за новою ставкою, але параметр X% для цих днів залишиться незмінним.

  5. Зарахування Cashback (Rebates) і відсотків на баланс рахунку клієнта проводиться двома операціями: стандартною операцією зарахування Rebates / IR і додатковою з відповідним коментарем.

   Приклад для Cashback (Rebates)

   1. Основна операція з коментарем "Rebate"
   2. Додаткова операція з коментарем "Rebate VIP-Bonus"

   Приклад для % на баланс рахунку

   1. Основна операція з коментарем "IR #13"
   2. Додаткова операція з коментарем "IR #13 VIP"