Звертаємо вашу увагу: всі кроки розглянуті на прикладі роботи в операційній системі Windows 7.

 1. Виберіть в меню "Пуск - Всі програми - Стандартні - Remote Desktop Connection (протокол RDP - Remote Desktop Protocol)".

  Совет: Відразу ж створіть ярлик на робочому столі.

 2. Після запуску Remote Desktop натисніть кнопку "Параметри", потім вкладку "Загальні" і заповніть поля. Необхідні для внесення дані візьміть із свого Особистого кабінету.

  Комп'ютер >> RDP (в ОК).

  Користувач >> Administrator login (в ОК).

  Поставте позначку "Дозволити мені зберігати облікові дані", ця опція знадобиться на 8-му кроці.

 3. Виберіть вкладку "Екран". Тут можна заздалегідь виставити розміри вікна та налаштувати глибину кольору.

 4. На вкладці "Локальні ресурси" потрібно встановити налаштування в розділі "Локальні ресурси та пристрої". Зніміть позначку з пункта "Принтери" (він не знадобиться) і обов'язково залиште на пункті "Буфер обміну"*. Потім натисніть кнопку "Детальніше...".

  * - Буфер обміну дає можливість скопіювати файл на локальному (своєму) комп'ютері і вставити його на віддаленому комп'ютері (VPS-сервері).

 5. У цьому розділі ви можете вибрати жорсткий диск або flash-накопичувач, щоб використовувати його на VPS-сервері як локальний диск.

 6. На вкладці "Додатково" вкажіть швидкість вашого інтернет-підключення для більш оптимальної роботи програми.

 7. На вкладці "Підключення" при необхідності в пункті "Перевірка автентичності сервера" можно виставити "Підключатися без попередження", що дозволить вам заощадити час при кожному підключенні.

 8. Після натискання кнопки "Підключити" вам запропонують ввести пароль "Administrator password" (він знаходиться у ваших даних для VPS-сервера в Особистому кабінеті).

 9. Так буде виглядати процес підключення до VPS-сервера.

 10. Якщо ви дозволили програмі запам'ятати дані по вашому обліковому запису, то при наступному запуску ви будете бачити ось таке вікно, де достатньо лише натиснути кнопку "Підключити".

 11. Ваш VPS-сервер буде доступний в розділі "Мій комп'ютер" у вигляді локального жорсткого диска (в даному випадку - це диск "Е"), з яким ви зможете працювати точно так само, як з іншими пристроями на своєму комп'ютері.