Ієна готова падати далі. Огляд на 29.06.2022

29.06.2022

Японська єна у парі з доларом США консолідується у середу. Поточне котирування в USDJPY – 136,12.

Тим не менш, локальне затишшя в парі не повинно нікого ввести в оману: єна зберігається в слабкій позиції, розвиток девальвації тут - питання часу.

Сьогоднішня статистика з Японії вийшла змішаною.

Індекс споживчої довіри в країні в червні впав до 32,1 пункту проти попереднього значення 34,1 пункту. Очікувалося, між тим, зростання до 34,6 пункту. Споживачі Японії – матерія дуже чуйна та нервова, вони реагують скороченням витрат на будь-які невиразні перспективи. Погіршення індикатора у разі дає цілком конкретний сигнал про погіршення ситуації.

Роздрібні продажі у травні зросли на 3,6% г/г - це сильніше, ніж спостерігалося у квітні (3,1%), але все ж таки гірше, ніж могло б бути за прогнозами (4,0%).

Дуже цікаво було б дізнатися про точку зору Банку Японії щодо інфляції, її стабільності та масштабів відставання грошово-кредитної політики BoJ від світових конкурентів. Але тут – чи тиша, чи повторення шаблонних фраз.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.