Фунт "цілиться" вище. Огляд на 16.11.2022

16.11.2022

Британський фунт стерлінгів у парі з доларом США продовжує зростати. Поточне котирування в GBPUSD – 1,1860. Слабкість долара США активно використовується шанувальниками фунта для того, щоб британська валюта могла реабілітуватися після попередніх провалів.

У середу вийде великий блок важливих звітів із боку Великобританії. Так, увагу варто звернути на статистику щодо індексу споживчих цін у жовтні. Англійська інфляція могла розігнатися до 10,5% у річному зіставленні проти 10,1% раніше. Щиро кажучи, ці цифри лякають. Базова інфляція могла збільшитися до 6,6% р/р із 6,5% раніше.

Готуються до публікації також параметри індексу цін виробників на вході та виході – вони покажуть цінову динаміку у реальному секторі. Також буде представлений індекс роздрібних цін.

Фактично нас цікавлять коментарі Банку Англії після виходу звітів за цінами. Раніше BoE зазначав, що зростання ставок продовжиться – але ні термінів, ні рівнів не назвав. Вербальні інтервенції майже впливають ринку капіталу.

Деяке скорочення інфляційного тиску надасть фунту стерлінгів додаткову підтримку.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.