Фунт доводиться непросто. Огляд на 06.07.2022

06.07.2022

Британський фунт стерлінгів у парі з доларом США у середу виглядає слабко. Поточне котирування в GBPUSD – 1,1960.

Відхід інвесторів від ризиків на тлі нової хвилі стурбованості світовою рецесією та ступенем її глибини напередодні вдарили і за становищем фунта стерлінгів. Востаннє фунт падав до подібних позначок у березні 2020 року.

У британської валюти й так справи йшли не дуже: зберігаються і внутрішні проблеми, пов'язані з інфляцією та обережними кроками Банку Англії, та політичні аспекти у вигляді відносин із Північною Ірландією. Тепер ризики глобальної рецесії кидають тінь і на англійську економіку, чим погіршують перспективи зростання далі.

Крім цього, на фунт тиснуть новини про можливі перебої з постачанням у країну норвезького природного газу. Нафтовики Норвегії проводять страйк та вимагають підвищення заробітних плат через інфляцію, що призводить до скорочення виробництва газу в моменті. Поки неясно, як довго триватиме страйк і до яких наслідків це призведе, але газові поставки справді можуть опинитися під загрозою.

Статистика поки що залишилася поза увагою. Індекс PMI у сфері послуг Великобританії за червень підвищився до 54,3 пункту з 53,4 пункту раніше. Це могла б бути хороша новина, але на ринку надто багато емоцій.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.