Євро у нокауті. Огляд на 30.06.2022

30.06.2022

Основна валютна пара у четвер балансує у нерішучості. Поточне котирування в EURUSD - 1,0450.

Опублікована напередодні статистика за підсумковим ВВП США за I квартал відобразила спад економіки на 1,6% р/р, що виявилося гіршим за очікування -1,5%. У компонентах звіту видно, що на погіршення переглянуто параметри витрат на особисте споживання (PCE), що частково виявилося нівелювання зростанням обсягу інвестицій у приватні запаси.

Якщо розмови про рецесію раніше не мали під собою фактичних підстав, то тепер цілком є на що спертися.

У своєму виступі напередодні голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл (Jerome Powell) зазначив, що економіка цілком може витримати жорсткість грошово-кредитної політики. Ринок праці, на його думку, надзвичайно сильний, домогосподарства перебувають у впевненій позиції. Те саме можна сказати і про бізнес.

Інвестори таким чином отримали ще одне підтвердження агресивного підходу ФРС до формування монетарної політики. Цілком можливо, що на липневому засіданні процентна ставка і справді підвищиться на 75 базисних пунктів, а не на 50 б.п., які вже анонсовані.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.