Євро результативно дорожчає. Огляд на 28.06.2022

28.06.2022

Основна валютна пара одержала ще один шанс продовжити підйом. Поточне котирування в EURUSD – 1,0600.

Біржові настрої стабілізувалися, попит на безпечний долар скоротився, а ключові валюти отримали нагоду відіграти попередні втрати. EUR має шанс цілком результативно. Німецька статистика, що вийшла сьогодні вранці, дещо охолодила запал покупців - але ненадовго, і ринок швидко повернувся до покупок.

Індекс споживчого клімату в Німеччині від GfK у липні впав до -27,4 пунктів проти попереднього значення -26,2 пункту. Загалом індикатор давно знаходиться на негативній території, до цього інвестори звикли. Його локальне погіршення цілком зрозуміло високої інфляцією і істотним припливом мігрантів, що з Німеччини є найгострішою проблемою.

Сьогодні увага ринку буде звернена на промову голови Європейського центрального банку Крістін Лагард (Christine Lagarde). На форумі ЄЦБ монетарні політики обговорять стратегію грошово-кредитного підходу та визначать середньострокові та довгострокові, наскільки це можливо, цілі.

У другій половині дня варто спостерігати за публікацією індексу споживчої впевненості в США від Conference Board у червні. Показник міг скоротитися до 100,0 пунктів з колишнього ступеня 106,4 пункту.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.