Євро/долар: на ринку пауза. Огляд на 22.11.2022

22.11.2022

Основна валютна пара у вівторок майже не рухається. Поточне котирування в EURUSD - 1,0250. Зовнішнє тло напередодні було абсолютно тихим для валют - основні рухи припали на сировинні активи. Макроекономічний календар також порожній, а очікування щодо кроків Федеральної резервної системи вже загалом враховано у котируваннях.

Сьогодні важливої ​​статистики буде так само мало. У другій половині дня єврозона опублікує дані щодо індексу споживчої довіри у листопаді, а США – параметри індексу ділової активності у виробничому секторі Річмонда. Обидві ці звіти навряд чи справлять враження на інвесторів.

І поки учасники ринку економлять сили та споглядають те, що відбувається, варто звернути увагу на рухи на газовому ринку Європи. Тепла погода дозволила заощаджувати ресурси для опалення, що сприяє нормалізації інфляційного тиску хоча б у моменті. Крім того, Старе світло перейнялося аспектом запасів енергоносіїв на майбутнє і веде переговори з альтернативними постачальниками. Цей момент у разі позитивної реалізації може підтримати позиції EUR.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.