Євро/долар "пішов униз". Огляд на 21.11.2022

21.11.2022

Основна валютна пара у понеділок відступає. Поточне котирування в EURUSD - 1,0250. На майданчиках розширюється інтерес до активів тихої гавані, і долар США у цьому випадку виступає одним із безумовних лідерів попиту.

Це пов'язано, по-перше, з новиною по Китаю. Надії на те, що Піднебесна відмовиться від режиму нульової терпимості до коїда, розтанули, як дим. Чисельність нових випадків захворювання збільшується, у Гуанчжоу на п'ятиденний карантин закрито район Байюнь. У деяких районах Пекіна також закрито школи.

По-друге, увага інвесторів так само звернена на грудневе засідання Федрезерва, і настрої тут змінюються дуже швидко. Після публікації жовтневих даних щодо інфляції у США ринок повірив у те, що відсоткову ставку можна підвищувати і дбайливіше. Йшлося про зростання на 50 базисних пунктів. На цих очікуваннях долар США дуже ослаб.

Однак настрій змінився, коли члени монетарного комітету один за одним почали зазначати необхідність продовження боротьби з інфляцією. Це означає, що ставка підвищуватиметься і надалі. Фокус очікувань змінився більш агресивний, убік 75 б. п.

Сьогодні макроекономічний календар порожній, тому учасники ринку наслідуватимуть наявні драйвери.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.