EURUSD йде за рекордами. Огляд на 17.11.2022

17.11.2022

Основна валютна пара у четвер повертається до підвищення. Поточне котирування в EURUSD - 1,0390. Вечірня статистика зі США вийшла змішаною. Обсяг роздрібного продажу у жовтні зріс на 1,3% м/м при тому, що прогнози передбачали розширення на 0,9%. У річному зіставленні індикатор збільшився на 8,3%.

Промислове виробництво США за жовтень скоротилося на 0,1% м/м після зростання на 0,1% м/м у вересні. У порівнянні з кожним роком індикатор додав 3,3%.

В обох випадках є деталі, що диктують локальні зміни. Проте стратегічно американська економіка цілком стерпно реагує на стрімке підвищення вартості кредитування, витрат на позики та інші наслідки зростання відсоткової ставки ФРС.

Сьогодні буде багато виступів монетарних політиків США. Теми можуть бути зовсім різними, але з великою ймовірністю можна очікувати, що так чи інакше розмова зайде про перспективи фіскальної політики. Якщо риторика виявиться м'якою, долар може просісти додатково.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.