Євро/долар пропустив удар. Огляд на 06.07.2022

06.07.2022

Основна валютна пара різко ослабла до середовища. Поточне котирування в EURUSD - 1,0270.

Востаннє такі рівні на ринку бачили у грудні 2002 року.

Що трапилося? Загалом нічого нового. Інвестори знову перейнялися питаннями рецесії і настільки заглибилися в тему, що вважали ситуацію вкрай негативною. Це спровокувало втечу від ризиків. Паніку не змогли згладити навіть новини, що президент США Джо Байден (Joseph Biden) виступив з ініціативою скасувати тарифи на китайську продукцію. Це міг би знизити інфляційний тиск і взагалі скоротити ризики торговельної війни – але інвесторам зараз не до фундаментальних засад. Ринком правлять емоції та хаос.

Крім цього, падінням курс EUR завдячує і різкому стрибку цін на газ у Європі. Скорочення постачання від ключових постачальників споживачам у Європі та проблеми з альтернативними шляхами отримання газу викликали новий виток зростання цін. Енергетична криза розростається і лякає вже зараз, хоча нині навіть не сезон.

Статистика, представлена США напередодні, виявилася дивовижною. Фабричні замовлення у травні збільшилися на 1,6% м/м при тому, що чекали зростання на 0,5% м/м. Попит стійкіший, ніж передбачалося, і це хороша новина.

Сьогодні вся ринкова увага буде прикута до біржових емоцій та публікації протоколу попереднього засідання Федеральної резервної системи США. Можна припустити, що інвестори вирушать шукати в документах вказівки на більш жорстке підвищення ставки у липні.Це зміцнить долар додатково.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.