Євро/долар намагається зростати. Огляд на 04.08.2022

04.08.2022

Основна валютна пара стабілізувалася після провалу та відновлює позиції. Поточне котирування в EURUSD - 1,0190.

Індекс ділової активності у сфері послуг у США від Markit у липні зріс до 47,3 пунктів проти попереднього розрахунку 47,0 пунктів. Як би там не було, дані знаходяться нижче психологічно важливого рубежу в 50 пунктів, що відокремлює падіння від зростання. Офіційний звіт з ділової активності в невиробничій сфері відбив зростання до 56,7 пунктів при прогнозі в 53,5 пунктів.

Це незвичайно: очікувалося падіння, оскільки ділова активність має скорочуватися у міру того, як ускладнюються умови кредитування та збільшується вартість фондування. Поки що ж бізнес справляється. Чи означає це, що стратегія Федеральної резервної системи США щодо посилення монетарних умов та контролю за інфляцією не працює? Зачекаємо щонайменше ще одного релізу.

Сьогодні має бути досить спокійний з погляду фундаментальної стратегії день. Варто звернути увагу на щотижневий звіт щодо кількості вимог на отримання допомоги з безробіття в США, де може відзначитися зростання до 262 тис. з 256 тис. раніше.

Крім того, потрібно спостерігати за компонентами торговельного балансу за червень. Тут цілком можливо скорочення активної роботи з Китаєм.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.