Дайджест ринку криптовалют на 29.06.2022

29.06.2022

І знову BTC дуже чутливий до перепадів настроїв на американському фондовому ринку. Між індексами S&P 500, Nasdaq та курсом BTC існує кореляція, і зараз вона добре видно.Цього тижня біржі США продають, і флагманська криптовалюта має дуже мало шансів на впевнений відскок.

У середу BTC знижується до 20080 USD, це четверта поспіль сесія в мінусі.

Ціль зростання на 24000-25000 USD тепер скасовується: покупці втратили час і не скористалися шансом на стабільний відскок, хоча умови формувалися. Враховуючи негативні прогнози щодо S&P 500 – низка зарубіжних економістів говорить про ймовірний провал до 3200 п., – горизонт для криптовалюти не найвпевненіший.

Найближча значуща підтримка зараз коштує BTC на 19000 USD. Спостерігаємо за нею, падіння до рівня саме собою вже яскравий негатив. Під зазначеним таргетом наступна підтримка - мінімум червня 17622 USD.

Показник страху сьогодні становить 13 пунктів проти 10 пунктів напередодні. Це екстремальний рівень страху ринку.

Частка BTC на криптовалютному ринку зараз становить 42,5%, частка ETH – 15,3%.

Топ-10: DOGE не встояв

За останню добу основні валюти зі складу топ-10 криптовалютного ринку так чи інакше втратили ціну. Найгірше виглядали SOL (-6,20%), BNB (-4,53%), DOGE - лідер останніх днів - впав на 5,63%. На тлі загальної депресії BTC, ETH та ADA виглядали середньо із втратами близько 2,5%.

Проект TON перейшов на Proof-of-Stake

Напередодні вранці майнери видобули останній токен TON за протоколом Proff-of-Work. Блойчейн перейшов протокол Proof-of-Stake, щоб зберегти принцип децентралізації екосистеми. Майнінг токена офіційно завершено.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.