Дайджест ринку криптовалют на 21.11.2022

21.11.2022

BTC знову падає. У понеділок основна криптовалюта знижується до 16025 USD, ринок шукає тихі гавані і йде в протилежний від ризику бік.

Після обвалу, пов'язаного з крахом біржі FXT та масовим відпливом капіталу з криптовалютних активів взагалі, минуло десять днів. Зараз видно, що ринок залишився віч-на-віч із проблемами довіри, а також нерозумінням, куди тренди рушать далі і чи рушать взагалі.

На даний момент криптовалютний ринок майже не реагує на поведінку фондових індексів США. Можна говорити, що у ряді випадків кореляція стала негативною. Це з внутрішніми рухами криптовалютного сектора: саме, виведенням монет та аспектами їх зберігання на сторонніх ресурсах.

Торговий діапазон BTC укладений у рамки 15500-17200 USD. Якщо ринок не може забратися вище, актуальною залишається мета глобального розпродажу на 12000 USD. Після обвалу ринку раніше ця позначка вже не виглядає якоюсь нездійсненною.

Капіталізація криптовалютного ринку оцінюється в 794,63 млрд. USD. Частка BTC у ньому оцінюється у 38,7%, частка ETH – 17,3%.

Хешрейт BTC виріс до рекорду

Видобувати BTC стало складніше. Хешрейт BTC виріс до 36,96 т, що стало історичним максимумом. Складність мережі визначається потрібним обсягом обчислювальних потужностей для того, щоб майнер могли знайти криптовалютний блок.

LEO, APE та OKB змогли подорожчати минулого тижня

У складі топ-100 криптовалют лише три монети за підсумками тижня змогли продемонструвати вражаючий результат та піднятися в ціні. Це насамперед токен LEO, який зріс на 20%. Його ринкова капіталізація піднялася до 4,26 млрд. USD, що поставило його на 17 рядок рейтингу. На другому місці OKB (+12,5%), на третьому – APE (+10%).

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.