Дайджест ринку криптовалют на 16.11.2022

16.11.2022

Волатильність у BTC начебто вщухла. Основні коливання в середу тривають близько 16 860 USD. Покупці дуже обережні, їхня активність знижена до мінімальних позначок. Як і очікувалося, ринку знадобиться багато часу для того, щоб на майданчик повернулося хоча б подібність до рівноваги.

Після історії з Binance та FXT напруга інвесторів залишається значною. Негатив додає інформація про намір криптовалютного кредитора BlockFi оголосити себе банкрутом. І ось з цього боку ризики тільки наростають.

Технічно важливий опір для BTC зараз знаходиться на позначці 17500 USD. Для того, щоб можна було говорити про припинення продажів, потрібно стати вище $18500.

Капіталізація криптовалютного ринку оцінюється в 847,39 млрд. USD. Частка BTC становить 38,2%, ETH – 18%.

Nansen: Binance стає найбільшою біржею

Згідно з розрахунками Nansen, з відходом FXT біржа Binance стає найбільшою за обсягом портфеля. Вона володіє активами на 64,3 млрд USD у BTC, ETH, TRX та BNB. На другий рядок вийшла біржа Bitfinex з активами на суму 8,23 млрд. USD. Її активи ще більше диверсифіковані. На третьому місці – OKX з криптоактивами в обсязі 5,84 млрд. USD.

Nike так само цікавиться метавсесвітами

Американський спортивний бренд Nike, як і раніше, цікавиться метавсесвітами: він планує відкрити онлайн-магазин і платформу з продажу віртуальних кросівок. Відомо, що розблокування цифрових товарів дозволить користувачеві отримати доступ до фізичних предметів.

Trezor відзначив різкий інтерес до гаманців

Власники криптовалют шукають механізми зберігання своїх активів та цікавляться криптогаманцями. На цьому фоні постачальник апаратних криптогаманців Trezor повідомив про значний попит на послуги. Виторг виріс на 300% за тиждень і збільшується далі.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.