Дайджест ринку криптовалют на 10.08.2022

10.08.2022

Курс BTC знизився до 23 000 USD. Минулий торговий день виявився емоційно складним, ринок продавав, а картина того, що відбувається, знову стала швидше негативною, ніж позитивною.

Ще день тому ринок готувався до тесту 24 400 USD. Однак підвела кон'юнктура: американські біржі почали знижуватись. Це було технічно обґрунтовано – індекси та акції піднімалися вгору без особливих на те підстав, але нервове очікування даних щодо липневої інфляції в США та очікування рецесії в країні змусили зафіксувати частину прибутку.

Сьогодні дуже важливий день. Якщо статдані за індексом споживчих цін справді відобразять гальмування інфляції у США, фондові біржі рушать нагору. За ними піде і криптовалюта. Помірні інфляційні дані покажуть, що ФРС не агресивно діятиме на найближчих засіданнях - для ринків капіталу це позитивний сигнал.

Капіталізація криптовалютного ринку становить 1,084 трлн. USD, індекс страху помітно знизився.

Іран: перший крок у криптовалюті

Іран реалізував перше імпортне замовлення, сплачене у криптовалюті. Угода оцінюється в 10 млн. USD. Не виключено, що через два місяці застосування криптовалюти у торговельних угодах країни стане ширшим - опорною точкою є кінець вересня, - це скоротить залежність від перепадів курсів валют.

Core Scientific продовжує продавати BTC

Майнінгова компанія Core Scientific у липні виробила 1221 BTC, але продала з них 1975 BTC для того, щоб перекрити свої капітальні витрати.За продаж криптовалюти компанія виручила 44 млн. USD - середня ціна за токен склала 22000 USD. Гроші потрібні бізнесу, щоби продовжувати нарощувати виробничі потужності.

SEC простежить за біржами

Комісія з цінних паперів та бірж США, ініціювала розслідування щодо всіх криптобірж, що працюють на американській території. Йдеться про 40 майданчиків, включаючи Binance. Основна претензія наглядового органу – ймовірні порушення закону.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.