Дайджест ринку криптовалют на 06.07.2022

06.07.2022

BTC продовжує консолідацію близько 20 225 USD.

Сталося диво - флагманська криптовалюта закріпилася понад 20 000 USD. Щиро кажучи, у цьому були сумніви.

Технічно метою локального відновлення міг би стати рубіж 21500-21700 USD. Однак поодиноких імпульсів зростання ціни недостатньо для того, щоб інвестори масово кинулися відкривати довгі позиції. Ведмеді таки залишаються в більшості. Це означає, що можливість повернення продавців з метою руху до 17500 USD зберігається більш ніж актуальною.

Для того, щоб переломити локальний низхідний тренд і повернутись до підвищення, BTC повинен відновитися до 23000-23500 USD.

Індекс страху та жадібності зараз оцінюється у 19 пунктів – екстремальний рівень. Дані засновані на аналогічному Індексі страху та жадібності CNNMoney та враховують шість параметрів. Надзвичайні параметри страху можуть бути сигналом до того, що ринок серйозно стурбований.

ETH: консолідація в силі

Ключовий альткоін, ETH, продовжує консолідацію у широкому діапазоні 994-1280 USD. Технічні сигнали на даний момент не дозволяють розраховувати на вихід за межі будь-якого з зазначених меж.

Крипторинок: головні події липня

Цього місяця проект STEPN має видалити облікові записи китайських користувачів відповідно до норм місцевого законодавства. З 19 по 21 липня Ethereum проведе у Парижі щорічну конференцію ETHCC. Cardano готує хардфорк Vasil, який уже розпочав роботу всередині тестової мережі.

Майнери заробляють на BTC

Доходи майнерів BTC вперше за рік перевищили прибутки від виробництва ETH. У червні BTC-майнери заробили 656,5 млн. USD, тоді як ETH-майнери стали багатшими на 5478,5 млн. USD. При цьому глобальний прибуток від майнінгу основних криптовалютів продовжує скорочуватися - ціни на цифрові активи падають.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.