Австралійський долар подорожчав. Огляд на 11.08.2022

11.08.2022

Австралійський долар у парі з доларом США у четвер помірно коригується після зльоту напередодні. Поточне котирування в AUDUSD - 0,7072.Опублікована раніше статистика показала, що індекс настроїв у ділових колах Австралії у липні зріс до 7 пунктів проти червневого значення у 2 пункти. Це хороша новина: на тлі зростання процентної ставки ділова активність поки що виглядає стабільною, а бізнес знаходить варіанти для розвитку.

Представники Китаю напередодні заявили, що розмов з владою Австралії щодо нових торговельно-економічних зв'язків поки що не ведеться - але Пекін до діалогу відкрито. Відносини між Австралією та Китаєм раніше трохи затьмарилися жорсткими позиціями кожної із сторін. Тим часом Піднебесна залишається для Зеленого континенту ключовим торговельно-економічним партнером.

"Зліт" курсу AUD напередодні був заснований на слабкості американської валюти після публікації липневих даних щодо інфляції у США. Спад інфляційного тиску може бути сигналом до того, що на зустрічі у вересні Федеральній резервній системі не доведеться підвищувати процентну ставку швидко та агресивно. Це скоротило підтримку для USD і дозволило решті валют відновити частину втраченого раніше.

Увага!

Прогнози фінансових ринків є приватною думкою їх авторів. Поточний аналіз не являє собою керівництво до торгівлі. RoboForex не несе відповідальності за результати роботи, які можуть виникнути при використанні торгових рекомендацій з представлених оглядів.