Оптимізація торгових умов і зміни в котируванні

27.09.2016 / 15:46

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо вам, що в зв'язку з високою затребуваністю у наших клієнтів рахунків типу ECN NDD на платформі MetaTrader5 і впевненим зростанням їх кількості, компанія прийняла рішення про приведення на даному типі рахунку нотації інструментів до стандартної (без постфікса ".e").

Для підвищення зручності користування рахунками ECN NDD MT5, а також спрощення роботи з торговими експертами та сервісами сигналів, в торгові умови даного типу рахунків будуть внесені наступні зміни:

Після закриття ринку в п'ятницю, 30 вересня 2016 року:


  • Усі позиції демо-рахунків на сервері MT5, відкриті в інструментах з тікером без постфікса або з постфіксом ".e" та ".f", будуть закриті за останнім ринковим котируванням.
  • Відкриття рахунків Demo Fix та Demo ECN-FixSpread NDD в платформі MT5 стане недоступним. Відкриті раніше рахунки даних типів будуть перенесені в Demo ECN NDD MT5.

У понеділок, 3 жовтня:


  • Всі інструменти без постфіксів на платформі MT5 будуть переведені в режим плаваючого спреда з виконанням Market Execution. Дані інструменти залишаться доступними для торгівлі на рахунках ECN NDD MT5.
  • Позиції на рахунках ECN NDD MT5 будуть переведені в інструменти з тікерами без постфіксів. Рахунки Fix-Standard MT5 будуть перенесені в ECN NDD MT5. Відкриття рахунків Fix-Standard MT5 стане недоступним.
  • Позиції рахунків Fix-Cent MT5 будуть переведені в інструменти з постфіксом ".m". Рахунки Fix-Cent MT5 будуть перенесені в ProCent MT5. Відкриття рахунків Fix-Cent MT5 стане недоступним.
  • Позиції на рахунках ECN-FixSpread NDD MT5 будуть переведені в інструменти з тікерами без постфіксів. Рахунки ECN-FixSpread NDD MT5 будуть перенесені в ECN NDD MT5. Відкриття рахунків ECN-FixSpread NDD MT5 стане недоступним.
  • Перед відкриттям ринку всі інструменти з нульовим спредом (*.z) на всіх серверах будуть переведені в режим "Тільки закриття" (Close only).

Після закриття ринку в п'ятницю, 7 жовтня:


  • Усі позиції в інструментах з нульовим спредом (*.z) на всіх серверах будуть перенесені в звичайні інструменти з компенсацією комісії. Торгівля інструментами з нульовим спредом стане недоступна.

Просимо вас врахувати дану інформацію в своїх торгових планах та своєчасно скоригувати налаштування торгових експертів, відкриті позиції та відкладені ордери.

З повагою,
RoboForex