Наша команда запускає в роботу інвестиційний фонд RFund

25.11.2020 / 14:50

Шановні Клієнти та Партнери,

раді повідомити вам про запуск європейського альтернативного інвестиційного фонду RFund, який регулюється CySEC під ліцензією N. LPAIF118 / 2014. Ми ростемо, активно розвиваємося, і створення нашого інвестиційного фонду стало логічним кроком процесу глобалізації бренду.

2020 рік увійде в історію як період, що вмістив не тільки глобальну пандемію, а й нові цінові рекорди по основних фондових індексах світу. У цей період безпрецедентної волатильності ми готові запропонувати передові технології в управлінні портфелями, засновані на нашому багаторічному досвіді, в поєднанні з консервативним підходом до вибору активів для інвестицій.

Хто може інвестувати з RFund?

  • Нові підходи до управління – використання сучасних технік в бюджетуванні ризиків і управлінні портфелем інвестицій, які прийшли на зміну принципам моделювання, заснованим на історичних даних і вразливим до високого ступеня стохастичності взаємозв'язків між інструментами.
  • Підхід до диверсифікації – інвестиційна політика передбачає розміщення більшої частини активів в юніти інших фондів - інструментів, диверсифікованих між активами в рамках свого класу інструментів.
  • Консервативність у виборі активів – фонд не використовує плечі і не розглядає інвестиції в складні деривативи на кредитні свопи, в кріптовалюти та подібні інструменти.
  • Прозора структура витрат – інвестори фонду платять тільки фіксований управлінський збір 2% і фіксовану плату в 20% на прибутковість, що перевищує 7% річних в звітному році.

Who can invest with RFund?

  • Фонд доступний тільки інвесторам з Європи, які кваліфікуються як "Професійні інвестори" або "Добре поінформовані інвестори".
  • Мінімальний розмір інвестицій для професійних інвесторів - 100 000 USD, для добре інформованих інвесторів - 125 000 EUR (еквівалент в USD).

З повагою,
Команда RoboForex