Дізнайтеся одним з перших про нові функції конструктора стратегій

27.03.2018 / 10:57

Шановні Клієнти та Партнери,

раді повідомити вам, що в терміналі R Trader був проведений ряд оновлень наявного функціоналу. Зокрема, покращено вікно пошуку торгових інструментів, підвищена продуктивність терміналу, а також додані нові можливості для створення торгових роботів в конструкторі стратегій.

1. Індикатор часу
Тепер при створенні торгової стратегії ви можете встановлювати обмеження в правилах стратегії за параметрами часу. Наприклад, ви зможете створити стратегію, яка буде активувати ордери в першу годину після відкриття фондового ринку US. Дане правило може застосовуватися як самостійно, так і разом з іншими заданими в конструкторі умовами.

2. Відкриття на наступному барі
Ця функція буде корисна при створенні алгоритмів на основі свічкових моделей. Активація опції "Торгівля на наступному барі" в запущеній стратегії відключить розрахунок сигналів на кожному тіку всередині бару.

3. Середній спред при тестуванні
Ви можете вказати величину середнього спреда при тестуванні стратегії на історичних даних і отримати за рахунок цього більш точні результати.

4. Нові шаблони
В набір стандартних шаблонів стратегій було додано декілька цікавих заготовок для створення торгових роботів за допомогою конструктора стратегій.

Крім того, був розширений і доповнений розділ "Довідка/Центр допомоги", де можна знайти відповіді на запитання про конструктор.

Створити свого першого робота

З повагою,
Команда RoboForex