Миттєве автовиведення коштів на RoboOption - швидше, зручніше, простіше

22.07.2015 / 15:22

Шановні Клієнти та Партнери!

Раді повідомити, що компанія RoboOption відкрила для вас можливість практично миттєвого виведення коштів з рахунку. Завдяки реалізованій компанією системі автоматичного виведення коштів, заявки на зняття з рахунків RoboOption зможуть оброблятися швидше ніж за хвилину!

Основні переваги системи автоматичного виведення коштів

  • Час обробки заявок на виведення - менше однієї хвилини
    Автовиведення коштів об'єднує два етапи: обробку заявки на виведення і її виконання. За рахунок автоматизації всіх процедур процес виведення відбувається швидше.
  • Цілодобова робота системи
    Система автовиведення функціонує цілодобово 7 днів на тиждень без будь-яких винятків.
  • Універсальність і простота системи
    Система автовиведення доступна клієнтам компанії на всіх типах реальних рахунків без необхідності оформлення додаткових заявок.

Скористайтеся всіма перевагами компанії RoboOption - приймайте рішення:

Відкрити рахунок RoboOption

Детальніше про умови надання послуги "Автовиведення" ви можете дізнатися на сторінці "Система автоматичного виведення коштів" сайту RoboOption. Доступні для виведення коштів платіжні системи представлені на сторінці "Зняття коштів".

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії і лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної і зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.