Нові типи опціонів та покращення в торговій платформі RoboOption

15.07.2015 / 12:08

Шановні Клієнти та Партнери!

Раді повідомити вам, що компанією RoboOption додані для торгівлі нові типи бінарних опціонів, а також внесені поліпшення в діючу торгову платформу. Тепер клієнтам компанії доступні для торгівлі опціони типу "One Touch" і "Ladder", а також надана корисна для трейдингу додаткова інформація.

Покращення в торговій платформі RoboOption:

  • Можливість переглядати і аналізувати рух ціни активів на свічковому графіку
  • Виведення поточних ринкових цін Bid і Ask по обраному активу

Дані нововведення покликані допомогти трейдеру глибше аналізувати ринкову ситуацію і отримувати за рахунок більш точного прогнозу більше прибутку від торгівлі з RoboOption.

Характеристики нових типів опціонів:

1. One Touch
Суть торгівлі: прогнозування досягнення ціною активу певного значення в майбутньому.
Мінімальна ставка: 5 USD. Максимальний прибуток: до 400%.

2. Ladder
Суть торгівлі: прогнозування напряму руху ціни активу в залежності від обраного рівня.
Мінімальна ставка: 5 USD. Максимальний прибуток: до 1 500%.

Подробиці про принципи та умови торгівлі новими типами опціонів ви можете вивчити на сторінці "Типи бінарних опціонів" сайту RoboOption. Почніть торгувати прямо зараз і заробляйте разом з RoboOption:

Почати торгівлю

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії і лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної і зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.