Залучайте клієнтів в RoboOption і отримуйте до 70 USD за кожного!

06.07.2015 / 11:36

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо вам, що компанія RoboOption відкриває для вас нову можливість щодо отримання стабільного додаткового доходу - Партнерську програму CPA. Ставши її учасником, ви зможете отримувати до 70 USD за кожного залученого вами в RoboOption клієнта.

Партнерам RoboOption гарантується:

  • Одна з найвищих ставок за залучення клієнтів - до 70 USD
  • Налагоджена система виплат
  • Нарахування винагороди без обліку кількості залучених клієнтів

Компанія RoboOption надасть вам повний набір якісних та ефективних рекламних матеріалів, а також своєчасну клієнтську та технічну підтримку. Відкрийте рахунок партнера RoboOption прямо зараз:

Стати партнером RoboOption

Подробиці про Партнерської програми CPA ви можете знайти в розділі "Партнерам" сайту RoboOption. Вливайтеся в партнерську мережу однієї з найбільших на ринку бінарних опціонів компаній і заробляйте разом з нами!

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії і лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної і зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.