Поліпшення умов акції "Welcome bonus" на RoboOption

21.05.2015 / 16:04

Шановні Клієнти та Партнери!

Ми раді повідомити, що враховуючи інтереси та побажання своїх клієнтів, компанія RoboOption покращує умови акції "Welcome bonus". Зміни торкнулися як розміру бонусу, так і умов по його відпрацюванню та виведенню прибутку: кожен новий клієнт отримає можливість почати роботу зі збільшеною вдвічі бонусною сумою, знімати підвищену частку прибутку, а також швидше відпрацювати і вивести бонусні кошти.

Покращення в програмі "Welcome bonus":

  • Розмір бонусу збільшений до 30 USD

  • Термін, за який можна отримати бонус, продовжений до 30 червня 2015

  • Умови відпрацювання бонусу знижені до 40-кратного обороту

  • Сума прибутку, що блокується на рахунку, зменшена до 70 USD

Звертаємо вашу увагу, що бонус доступний тільки новим клієнтам компанії, а також клієнтам, у яких раніше не було відкрито реального рахунку. Відкрити рахунок RoboOption кожен клієнт може в один клік зі свого Особистого кабінету.

Більш детальну інформацію про Бонусну програму можна знайти на сторінці офіційного сайту RoboOption "Welcome bonus".

Відкрити рахунок RoboOption

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії і лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної і зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.