Продовження акції "Welcome Bonus" на RoboOption

02.04.2015 / 17:11

Шановні Клієнти та Партнери!

Ми раді вам повідомити, що акція "Welcome bonus" на RoboOption продовжується до 31 травня 2015 року. Компанія RoboOption надає унікальну можливість отримати на торговий рахунок бонус без внесення депозиту. Стати клієнтом RoboOption і отримаєте нарахування в розмірі 15 USD при реєстрації реального рахунку.

Переваги бонусної акції:

  • Торгівлю можна почати без поповнення рахунку

  • Ви зможете зняти прибуток, отриманий від торгівлі на бонусні кошти

  • Бонусну суму можна вивести з рахунку при виконанні умов по її відпрацюванні

  • Бонус буде нарахований на ваш рахунок відразу після оформлення заявки в Особистому кабінеті

  • Партнери отримують комісію з операцій на бонусних рахунках

Звертаємо вашу увагу, що бонус доступний тільки новим клієнтам проекту RoboOption, або тим, у кого раніше не було відкрито реального рахунку. Відкрити рахунок RoboOption ви можете в один клік зі свого Особистого кабінету.

Більш детальну інформацію про бонусну програму можна знайти на сторінці сайту RoboOption "Welcome bonus".

Відкрити рахунок RoboOption

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії і лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної і зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.