Бонус на депозит, що торгується, до 100% в RoboOption

09.03.2015 / 01:00

Шановні Клієнти та Партнери!

Компанія RoboOption вітає вас з початком весни і оголошує про запуск нової акції: тільки з 9 березня по 10 квітня 2015 у вас є шанс отримати збільшений до 100% бонус на депозит, що торгується!

 

Просто поповнюйте ваш торговий рахунок в період дії акції та отримуйте бонус, що торгується, на кожну внесену вами суму. Не пропустіть можливість підвищити показники своєї торгівлі без додаткових вкладень!

Розмір бонусу, що торгується, залежить від суми поповнення:

Звертаємо увагу, що ви можете використовувати даний бонус в торгівлі без будь-яких обмежень на розмір доступних коштів на рахунку.

Детальніше про акцію читайте на сторінці "Акції RoboOption", а умови отримання та відпрацювання бонусних коштів описані в розділі "Бонус на депозит" сайту RoboOption.

Зустрічайте весну разом з RoboOption!

Отримати бонус RoboOption

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на виникаючі проблеми, гарантії безпеки персональних даних та коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.