Розширення можливостей для торгівлі на RoboOption

25.12.2014 / 15:52

Шановні Клієнти та Партнери!

Проект RoboOption активно росте та розвивається, у зв'язку з чим у клієнтів компанії з'являються все нові можливості для торгівлі та заробітку. Сьогодні ми раді повідомити про додавання нового типу бінарних опціонів - парних опціонів "Pairs", і нового підтипу для короткострокових опціонів - "300 sec".

 

Pairs - це опціон типу "High/low" з парним прогнозуванням, що дозволяє робити ставку на один з двох активів, що пропонуються. Завдання трейдера - визначити, ціна на який з них виросте.

У короткостроковому опціон "60 секунд" у клієнтів з'явилася можливість виставляти термін експірації тривалістю в 300 секунд. Тепер доступні терміни дії для опціонів цієї групи становлять 60, 120, 180 і 300 секунд.

Більш детальну інформацію про типи бінарних опціонів ви можете знайти на сторінці "Типи бінарних опціонів".

Відкрити рахунок

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.