Приведи друга і отримай бонус до 100 USD від RoboOption

03.12.2014 / 15:17

Шановні Клієнти!

Компанія RoboOption рада повідомити, що у вас з'явилася можливість отримати додаткові бонусні кошти на свій торговий рахунок. Рекомендуйте RoboOption своїм друзям, і в разі виконання умов програми вам на рахунок буде зарахований бонус розміром до 100 USD.

Для отримання бонусу вам необхідно виконати всього дві умови:

  1. Розкажіть своїм друзям про RoboOption і порекомендуйте їм відкрити торговий рахунок.

  2. Зверніться до вашого аккаунт-менеджера після того, як залучений вами друг відкриє рахунок і буде готовий до початку торгівлі.

Завдяки ряду вигідних торгових умов, а також європейському регулюванню, компанію RoboOption можна вважати надійним фінансовим партнером і провайдером послуг у сфері торгівлі бінарними опціонами. Наявність спеціальних акцій і програм, таких як "Бонус на депозит" і "Rebates", допомагає RoboOption ще більш вигідно виділятися на тлі конкурентів.

Станьте учасником програми і отримаєте свій бонус вже зараз!

Детальні умови програми "Приведи друга" ви можете знайти на відповідній сторінці сайту RoboOption.

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.