Акція "Бонусний грудень" від RoboOption

01.12.2014 / 15:14

Шановні Клієнти та Партнери!

Компанія RoboOption в грудні підготувала для вас приємні сюрпризи. У період з 1 по 31 грудня 2014 ми надаємо вам шанс отримати бонус на депозит до 100% і відпрацювати його за більш короткий час.

Поповнюйте свій торговий рахунок в RoboOption протягом грудня, вибирайте бонус на депозит до 100% і користуйтеся можливістю торгувати на бонусні кошти, а також вивести велику суму коштів з рахунку при виконанні умови по обороту.

Ви можете знизити необхідний для відпрацювання бонусу обсяг торгових операцій до 50%!

У період проведення акції RoboOption збільшує розмір бонусу на депозит:

  • 30% - при поповненні від 200 USD
  • 50% - при поповненні від 500 USD
  • 75% - при поповненні від 1,000 USD
  • 100% - при поповненні від 2,000 USD

Детальніше про акцію читайте на сторінці "Акції RoboOption", а умови отримання та відпрацювання бонусних коштів ви можете знайти на сторінці "Бонус на депозит" сайту компанії.

Грудень - час дарувати і отримувати подарунки. Поспішайте скористатися унікальною пропозицією від RoboOption!

Отримати бонус

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.