Бонус на депозит до 30% для клієнтів RoboOption

28.10.2014 / 16:20

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо, що 28.10.2014 для вас стала доступна бонусна програма від RoboOption. Тепер кожен клієнт компанії може отримати бонус до 30% при поповненні рахунку і значно збільшити розмір торгового обороту, не вкладаючи додаткові особисті кошти.

 

Серед переваг програми:

  • Можливість самостійно обирати величину бонуса (10%, 20% або 30%)
  • Миттєве нарахування бонусних коштів
  • Можливість отримання бонусу при поповненні через будь-яку платіжну систему
  • Можливість виведення бонусних коштів після виконання умов по торговому обороту

Бонусна програма діє на постійній основі і доступна для всіх клієнтів RoboOption, які поповнили рахунок на суму від 100 USD. Щоб скористатися бонусом, вам необхідно відкрити реальний торговий рахунок.

Відкрити рахунокПоповнити рахунок

Зверніть увагу, що бонусні кошти не нараховуються на демо-рахунки. З детальними умовами та правилами програми, а також іншою необхідною інформацією можна ознайомитися на сторінці "Бонус на депозит" сайту RoboOption.

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.