Новий спосіб поповнення рахунків RoboOption картками VISA і MasterCard

15.10.2014 / 10:55

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо вам, що в компанії RoboOption розширено список платіжних систем, що дозволяють переводити кошти з пластикових карток VISA і MasterCard. Тепер у клієнтів компанії є можливість поповнювати торговий рахунок і виводити з нього кошти через нову платіжну систему з еквайрингом від німецького банку - Wirecard.

 

За допомогою Wirecard можна проводити платежі від 10 USD, при цьому вся сума буде зарахована на торговий депозит миттєво. Ця можливість буде цікава в тому числі і трейдерам з великим торговим оборотом - адже через Wirecard вони зможуть проводити суми до 100 000 USD за одну транзакцію. За допомогою цієї системи можна перераховувати на свій рахунок і виводити з нього кошти в USD та EUR.

Нагадуємо, що у клієнтів RoboOption є можливість компенсувати комісію на поповнення рахунку.

Відкрити рахунок RoboOptionПоповнити рахунок RoboOption

З повагою,
RoboForex

Wirecard - німецька система, що забезпечує підтримку прийому online-оплати за допомогою карток VISA і MasterCard. Клієнтам пропонуються ефективні рішення в сфері електронних платежів і управління ризиками. Також компанія випускає та обслуговує кредитні картки. Платформу Wirecard, що дозволяє автоматизувати платежі і водночас мінімізувати витрати, використовують більш ніж 12000 компаній по всьому світу.