Запуск партнерської програми від RoboOption

23.09.2014 / 13:47

Шановні Клієнти та Партнери!

Компанія RoboOption, що надає послуги з торгівлі бінарними опціонами, рада повідомити про запуск партнерської програми "Оплата за оборот". Даний продукт є втіленням накопиченого командою RoboOption досвіду по роботі в форекс-індустрії. Створюючи партнерську програму, фахівці компанії реалізували в ній всі необхідні умови для найбільш легкого, безпечного і взаємовигідного ведення партнерської діяльності.

Партнером компанії автоматично стає кожен її клієнт, що пройшов верифікацію особистих даних.

Новому партнеру присвоюється власний партнерський код, а в Особистому кабінеті стають доступні партнерські посилання, різні медійні матеріали, статистичні дані про залучених клієнтів. Для залучення клієнтів можна використовувати будь-які джерела: соціальні мережі, блоги, веб-сайти, форуми, сервіси оголошень та ін.

Переваги участі в партнерській програмі RoboOption:

  • Робота з регульованим європейським брокером.
  • Гарантії відсутності конфлікту інтересів між компанією та її клієнтами, оскільки RoboOption є STP-брокером.
  • Високий рівень конверсії клієнтів та їх лояльності до компанії.
  • Безкоштовні тренувальні демо-рахунки, які припускають відсутність обов'язкової верифікації та ризиків.
  • Можливість невеликих початкових вкладень: мінімальний депозит - 10 USD/EUR, мінімальний опціон-операція - 5 USD/EUR.
  • Широкий діапазон торгових інструментів.

Більш детальну інформацію про партнерську програму "Оплата за оборот", а також приклади розрахунку партнерської винагороди ви можете знайти на сторінці "Партнерська програма" сайту RoboOption.

Приєднуйтесь до партнерської програми RoboOption і починайте користуватися її перевагами вже зараз!

Стати партнером RoboOption

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.