Нові можливості для поповнення та зняття коштів на RoboOption

17.09.2014 / 10:36

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо вам, що компанія RoboOption, яка надає послуги з торгівлі бінарними опціонами, розширила список платіжних систем для поповнення рахунку та виведення коштів. Новим партнером RoboOption стала платіжна система NETELLER - міжнародна компанія, що пропонує широкі можливості online-управління грошовими активами.

 

Клієнти RoboOption, які володіють електронними гаманцями NETELLER, тепер можуть легко та швидко як поповнити, так і вивести кошти зі свого торгового рахунку. Максимально дозволена сума поповнення через NETELLER на даний момент є найбільшою - за одну транзакцію можна внести на рахунок до 50 000 USD. Для виведення доступні суми до 5 000 USD, при цьому комісія на висновок не стягується.

У клієнтів RoboOption є можливість компенсувати комісію на поповнення рахунку. Детальніше про цю послугу читайте на сторінці "Компенсація комісії" сайту компанії.

Список систем, доступних для виведення коштів, поповнився не тільки платіжною системою NETELLER. Для зручності своїх клієнтів компанія намагалася максимально синхронізувати перелік систем на поповнення та зняття, і тепер для виведення коштів стали доступні WebMoney, Яндекс.Гроші та QIWI, а також кредитні та дебетові картки VISA/MasterCard.

Ліміти та комісії за всіма доступними на RoboOption платіжним системам можна дізнатися на сторінках сайту компанії:

Поповнення рахункуЗняття коштів

З повагою,
RoboForex

Компанія RoboOption - результат плідної роботи професіоналів індустрії та лідерів фінансового ринку. Компанія забезпечує доступ клієнтів до торгівлі бінарними опціонами за допомогою спеціально розробленої сучасної та зручної торгової платформи. Головна мета компанії - надання якісних послуг приватним клієнтам на ринку бінарних опціонів. Розробка нових сервісів, швидке реагування на проблеми, що виникають, гарантії безпеки персональних даних і коштів клієнтів є основними пріоритетами компанії.