Розширення можливостей поповнення банківськими картками

12.03.2014 / 08:17

Шановні Клієнти та Партнери!

Повідомляємо вам, що географія країн, з яких можна поповнити свій торговий рахунок за допомогою кредитних і дебетових карток системи PayOnline, значно розширилася. Тепер у вас з'явилася можливість вносити кошти через дану платіжну систему додатково з наступних 50 країн світу:

Австралія: Австралія, Танзанія.

Африка: Ботсвана, Джібуті, Замбія, Кабо Верде, Кенія, Конго, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігер, Руанда, Сенегал, Сомалі, Уганда, Центральноафриканська Республіка, Чад.

Євразія: Албанія, Індія, Індонезія, Ірак, Камбоджа, Китай, Південна Корея, Кувейт, Литва, Малайзія, М'янма, Непал, Оман, Пакистан, Палестинська територія, Румунія, Сінгапур, Таїланд.

Північна Америка: Аруба, Нікарагуа, Куба, Пуерто - Ріко, Ямайка.

Південна Америка: Болівія, Бразилія, Венесуела, Колумбія, Парагвай, Суринам, Уругвай, Еквадор.

Звертаємо увагу, що комісія на поповнення через будь-яку платіжну систему становить 0%.

Детальніше про умови поповнення вашого рахунку за допомогою системи PayOnline можна дізнатися на сторінці "Поповнення рахунку" нашого сайту.

З повагою,
RoboForex

PayOnline - один з найсучасніших платіжних сервіс-провайдерів, що динамічно розвиваються. Процесинговий центр сертифікований і є офіційним сервіс-провайдером банківських систем VISA і MasterCard. PayOnline надає послуги інтернет-еквайрінгу на території країн Євросоюзу та Азії, а також у Російській Федерації. Процесинг здійснюється на основі власних технічних рішень, які успішно функціонують в США і Європі більше 10 років і з 2008 року застосовуються в Росії.