Поповнення рахунку за допомогою China UnionPay

29.10.2013 / 09:32


Шановні Клієнти та Партнери!

Доводимо до вашого відома, що внести кошти на торговий рахунок в нашій компанії тепер можна за допомогою платіжної системи China UnionPay.

China UnionPay – єдина національна фінансова організація Китаю, що використовує при роботі з клієнтами банківські картки. Її кредитні карти можуть використовуватися за межами Китаю в якості платіжного засобу в системах MasterCard, VISA, American Express. Дебетові картки діють тільки в UnionPay і системах, що мають з UnionPay договір про співпрацю.

Поповнюючи рахунок через банківську карту China UnionPay, ви отримуєте переваги по моментальній безготівковій конвертації валют, що заощадить ваші гроші і час.

Звертаємо вашу увагу, що при поповненні рахунку через систему China UnionPay діє 30-денний період блокування на виведення коштів.

З повагою,
RoboForex

China UnionPay - компанія, яка перебуває в активній фазі інтернаціоналізації. Вона успішно зміцнює свої позиції в якості надійної та авторитетної фінансової організації не тільки в Китаї, але і на глобальному світовому ринку. Якщо в 2006 році власники карток China UnionPay могли розплатитися ними в трохи більше ста державах світу, то вже до 2010 їх число розширилося до 141 країни.