Поповнення торгового рахунку за допомогою PayPal

13.05.2013 / 19:04
Шановні Клієнти і Партнери!

Ми раді повідомити вам, що тепер у вас є можливість поповнити свій торговий рахунок за допомогою платіжної системи PayPal.

Якісні брокерські послуги – це перш за все зручність для трейдера на всіх етапах роботи. І одними з важливих складових цього процесу є прості та зручні способи поповнення торгівельного рахунку через найбільш доступні платіжні системи. Тому співпраця з відомою системою PayPal, якій довіряють більше 110 мільйонів користувачів по всьому світу, стало черговим закономірним кроком до розширення сервісних можливостей наших клієнтів.

PayPal є однією з найбільших світових платіжних систем. Головні переваги PayPal – підвищена безпека і простота використання. Будь-яка персональна інформація надійно захищена за допомогою потужних інструментів шифрування даних. При цьому для переказу коштів вам потрібні тільки E-mail та пароль, а здійснити поповнення ви можете як з персонального комп'ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою: телефону, смартфона, планшетного комп'ютера.

Поповніть свій торговий рахунок за допомогою системи PayPal, і ваш платіж буде зарахований на торговий рахунок моментально і без комісії. Для процедури поповнення перейдіть в меню "Поповнити рахунок" в Особистому кабінеті і виберіть пункт "PayPal". Детальна інструкція по використанню системи розміщена на сторінці "PayPal" нашого сайту.

З повагою,
RoboForex