Новий спосіб виведення коштів на банківські картки VISA та MasterCard

05.06.2013 / 14:00

Шановні Клієнти і Партнери!

Ми раді повідомити, що з сьогоднішнього дня розширена лінійка способів зняття коштів з торгівельного рахунку: тепер для виведення прибутку на банківські картки світових платіжних систем VISA і MasterCard ви можете використовувати нову опцію - виведення на "VISA/MasterCard (USD)". Основна перевага нового способу – збільшені ліміти: ви зможете вивести суму до 1800 USD за одну транзакцію і до 10 000 USD на добу на одну карту!

VISA International Service Association – друга в світі система за кількістю платіжних карт. Випущено вже понад 2 млрд карт VISA, які приймаються до оплати в більш ніж 200 країнах. MasterCard Worldwide — третя за популярністю платіжна система. На даний момент на частку MasterCard припадає понад 25% всіх платіжних карт світу.

Щоб скористатися новим способом, виберіть відповідний пункт у вашому Особистому кабінеті в розділі "Зняти кошти", и далее следуйте подсказкам системы. і далі слідуйте підказкам системи. Більш детальну інформацію про нову систему ви можете знайти в розділі нашого сайту "VISA/MasterCard (USD)".

З повагою,
RoboForex