Конкурсний проект ContestFX: вражаючі результати

16.03.2013 / 09:02
Шановні трейдери!

Ось вже більше місяця успішно розвивається міжнародний конкурсний проект ContestFX. Нагадаємо, що метою його створення є надання трейдерам можливостей для вдосконалення своїх торгових навичок у різноманітних конкурсних змаганнях на демо-рахунках.

З дня запуску проекту в наших конкурсах взяло участь більше 3000 трейдерів з більш ніж 40 країн світу. Максимальний баланс переможця 24-го розіграшу конкурсу "Демо Форекс" склав $ 2 077 560 при стартовій позначці в $ 20 000, а гранично досягнуте збільшення початкового капіталу в 27-му розіграші "МегаЛоту" склало (у це важко повірити) 92-х кратну величину - с 1 000 до 91 931,50 USD всього за 24 години конкурсного часу!

При цьому нагородою переможців і призерів наших конкурсів є абсолютно реальні грошові нарахування на їх рахунки, на які вони можуть вести повноцінне торговельну діяльність і заробляти на форекс. Унікальне технологічне рішення дозволяє всього один раз пройти реєстрацію і згодом приєднуватися до будь-якого з розіграшів всього одним кліком миші.

Широкий вибір тематики конкурсних змагань, простота підключення до будь-якого з конкурсів і непередавані враження від поєднання азарту і холодного розрахунку - відчуєте це прямо зараз! Пароль для мисливців за успіхом простий - ContestFX.

З повагою,
RoboForex