Стартував інвестиційний проект RoboCopyFX

03.09.2012 / 10:08

Шановні Клієнти та Партнери!

Раді повідомити вам про запуск тестової бета-версії нашого інвестиційного проекту - RoboCopyFX. Він унікальний тим, що надає як інвесторам, так і управителям можливість самостійного вибору найбільш оптимальної форми співпраці.

Три схеми роботи для управляючих, два варіанти інвестування коштів і повна "прозорість" усіх операцій на рахунках клієнтів - ось відмінні риси даного проекту та гарантія його високої надійності.

На стадії ознайомлення і апробовування сервіс буде функціонувати в тестовій версії CopyFX-Beta. Усі функціональні можливості системи (включаючи CopyFX рейтинг), повністю ідентичні умовам і параметрам роботи на реальних рахунках, будуть доступні поки тільки на демо-рахунках компанії.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених осіб - трейдерів, провайдерів сигналів, управляючих та інвесторів - взяти активну участь у вивченні й освоєнні нових можливостей, що надаються проектом RoboCopyFX*.

*- Перехід сервісу в режим повної функціональності на реальних рахунках планується провести протягом найближчого місяця.

Приєднуйтесь до проекту RoboCopyFX і пам'ятайте головне: "Інвестуй розумно - копіюй прибуток!"

З докладним описом системи і інструкціями по роботі ви можете ознайомитися в розділі сайту "CopyFX система".

Всі пропозиції та побажання щодо покращення роботи сервісу CopyFX надсилайте на нашу адресу [email protected].

З повагою,
RoboForex