Правила виконання ордерів

Види ордерів

Клієнтський термінал є програмою, яка призначена приймати і виконувати заявки на здійснення торгових операцій. Він також дозволяє контролювати і управляти станом уже відкритих на рахунку позицій. Для цих цілей використовуються декілька типів торгових ордерів. Ордером називається розпорядження Клієнта на проведення торгової операції. В терміналі MetaTrader використовуються наступні їх види:

"Ринковй ордер" – це розпорядження на купівлю чи продаж фінансового інструменту за поточною ціною. Виконання даного ордеру призводить до негайного відкриття торгової позиції.

"Відкладений ордер" – це розпорядження на відкриття чи закриття позиції за заданою базою в майбутньому. Даний ордер відкриває торгову позицію при умові рівності котирувань, які надійшли, виставленому в ньому значенню. Існують відкладені ордери декількох типів: Buy Limit, Buy Stop, Sell Limit, Sell Stop. До відкладеного ордеру можна прикріпити рівні Stop Loss (SL) і Take Profit (TP). Після спрацювання відкладеного ордеру його SL і TP автоматично виставляються на відкритій позиції за вказаними для них параметрами.

"Stop Loss" – даний ордер призначений для мінімізації втрат у випадках, коли ціна фінансового інструменту починає рухатись в збитковому напрямку. Такий ордер завжди зв’язаний з відкритою позицією, або відкладеним ордером. При перевірці умови на спрацювання цього ордеру для довгих позицій(Buy) береться ціна Bid, для коротких (Sell) – ціна Ask.

"Take Profit" - даний ордер призначений для фіксації прибутку при досягненні ціною фінансового інструменту прогнозуючого рівня. Виконання цього ордера призводить до закриття позиції. Як і Stop Loss, він завжди зв’язаний з відкритою позицією, або відкладеним ордером. Перевірка умов ідентична SL: для довгих позицій - ціна Bid, для коротких - ціна Ask.

Умови виконання

Якісне виконання розпоряджень Клієнтів є пріоритетним завданням RoboForex.

  1. Ціна фінансового інструменту котирується в двох значеннях: Bid і Ask. Bid ціна – це вартість, за якою здійснюється продаж фінансового інструменту на ринку. Ask ціна – вартість, за якою здійснюється його купівля. По ціні Bid Клієнт відкриває коротку позицію або закриває довгу, а по ціні Ask – відкриває довгу чи закриває коротку. Спред – це різниця між Ask і Bid.

  2. Для рахунків Fix-Cent і Fix-Standard використовується режим виконання «Instant Execution», для рахунків Pro-Cent і Pro-Standard – «Market Execution».

  3. Якщо умови на ринку відрізняються від нормальних, час опрацювання розпоряджень може збільшуватись.

  4. Ордери Buy Limit, Sell Limit, Take Profit, виконуються за ціною ордера або краще (позитивне прослизання), за наявності відповідних цін на момент обробки ордера.

  5. Для відкриття позиції клієнт повинен мати вільні кошти (вільну маржу) на своєму торговому рахунку. Величина необхідної маржі визначається виходячи з розміру кредитного плеча. Максимальне кредитне плече, яке може вибрати клієнт, складає 1:500.

  6. Клієнт зобов’язується підтримувати рівень маржі на своєму торговому рахунку не нижче рівня, що вимагається. При порушенні цього правила відкриті позиції будуть примусово закриті у відповідності до Регламенту торгових операцій.

  7. Рівень маржі (Margin Level) вираховується як відношення коштів (Equity) до маржи (Margin), виражене в процентах. Margin Level = (Equity / Margin) * 100.

Поставити запитання

Потрібна допомога? Натисніть на іконку в правому нижньому кутку сторінки та отримаєте відповідь на будь-яке ваше запитання.

Або введіть ваш номер телефону в форму нижче та ми передзвонимо вам прямо зараз.
Передзвонити
Поставити запитання