Попередження про ризики

Перш ніж ви приступите до торгівлі на фінансових ринках, ви повинні взяти до уваги, що торгівля валютою, акціями та іншими інвестиційними продуктами має спекулятивний характер і завжди пов'язана із значним ступенем ризику. В результаті різноманітних фінансових коливань ви можете не лише значно примножити свій капітал, але і повністю його втратити.

Наші клієнти повинні чітко усвідомлювати всі можливі наслідки таких ризиків, знати специфіку, правила та норми, які регламентують використання ними інвестиційних продуктів, в тому числі і корпоративних заходів, що призводять до серйозної модифікації базових активів. Кожному клієнту необхідно завжди пам’ятати про особливі ризики і фактори, які мають вплив на динаміку змін валютних курсів і вартість інвестиційних продуктів. В число цих ризиків входять зниження ліквідності, різкі зміни (стрибки) цін, висока волатильність і форс-мажорні обставини.

Перед тим, як відкрити реальний рахунок в нашій компанії, детально вивчіть Клієнтську угоду і Регламент торгових операцій, а також базові принципи і правила роботи на фінансових ринках.

Нагадуємо Вам, що RoboForex не несе відповідальності за  збитки, які виникли в результаті форс-мажорних обставин.