Які бувають відкладені ордери?

Відкладений ордер - це розпорядження купити або продати фінансовий інструмент у майбутньому в разі настання певних умов.

Існує 4 типи відкладених ордерів:

  1. Buy Limit — купити у разі досягнення майбутньою ціною "Ask" встановленого значення. Ордер встановлюється нижче поточної ціни. Виконання даного ордера призведе до здійснення торгової операції за ціною, встановленою для даного ордера, або за нижчою ціною. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту, опустившись до певного рівня, почне зростати.

  2. Buy Stop — купити у разі досягнення майбутньою ціною "Ask" встановленого значення. Ордер встановлюється вище поточної ціни. Виконання даного ордера призведе до здійснення торгової операції за доступною на момент опрацювання ордера ціною, яка може відрізнятися від заданої під час створення наказу. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту подолає деякий рівень і продовжить своє зростання.

  3. Sell Limit — продати у разі досягнення майбутньою ціною "Bid" встановленого значення. Ордер встановлюється вище поточної ціни. Виконання даного ордера призведе до здійснення торгової операції за ціною, встановленою для даного ордера, або за вищою ціною. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту, піднявшись до певного рівня, почне знижуватися.

  4. Sell Stop — продати у разі досягнення майбутньою ціною "Bid" встановленого значення. Ордер встановлюється нижче поточної ціни. Виконання даного ордера призведе до здійснення торгової операції за доступною на момент опрацювання ордера ціною, яка може відрізнятися від заданої під час створення наказу. Зазвичай ордери цього типу виставляються з розрахунку на те, що ціна інструменту досягне певного рівня і продовжить знижуватися.