Двохетапна аутентифікація

ДВОХЕТАПНА АУТЕНТИФІКАЦІЯ
Захистіть свій Особистий кабінет за допомогою мобільного телефону!

Сервіс двохетапної аутентифікації - це можливість убезпечити свій аккаунт навіть у разі злому поштової скриньки. Щоб зробити ваші особисті дані і засоби недоступними для зловмисників, ми пропонуємо посилити захист вашого облікового запису за допомогою SMS і резервних кодів.

 • Вхід до Особистого кабінету за кодом з SMS

  Після введення пароля вам прийде текстове повідомлення на мобільний телефон. Для входу до Особистого кабінету ви повинні ввести п'ятизначний код підтвердження, що міститься в повідомленні.

  Кожен код унікальний і генерується випадковим чином. Це не дозволить зловмисникам його вирахувати.

 • Вхід до Особистого кабінету за резервним кодом

  Якщо ваш мобільний телефон недоступний, ви можете скористатися заздалегідь згенерованими резервними кодами. Кожен код унікальний і може бути використаний тільки один раз. Їх можна зберігати як в електронному, так і в друкованому вигляді, наприклад, у гаманці.

  Резервні коди підходять тільки для входу до Особистого кабінету. Для виведення коштів з вашого гаманця вам знадобиться підтвердження по SMS. У разі, якщо ви скористалися резервним кодом у зв'язку з втратою мобільного телефону, вам слід звернутися до служби підтримки.

  Для підключення послуги необхідно:

  1. Зайдіть до "Особистого кабінету" RoboForex і в меню виберіть сторінку "SMS верифікація". Відмітьте пункт "Підтвердження авторизації в ЛК за допомогою коду, відправленого в SMS-повідомленні".

  2. В Особистому кабінеті в меню виберіть сторінку "Двохетапна аутентифікація".

  3. У формі підключення сервісу "Авторизація по резервному коду" натисніть кнопку "Згенерувати".

  4. Ви можете зберегти резервні коди у вигляді файлу натисканням "Зберегти в файл" або роздрукувати їх, натиснувши кнопку "Друк".

  5. Після завершення всіх дій резервні коди будуть доступні у вашому Особистому кабінеті на сторінці "Двохетапна аутентифікація". По ній ви можете контролювати кількість невикористаних кодів і при необхідності генерувати нові.

  Investor
 • Відправка коду підтвердження в SMS при знятті та переказі коштів з рахунку

  Найсуворіший захист ми пропонуємо встановити на виведення ваших коштів з рахунку. Щоб зловмисники не змогли зняти внесені та зароблені вами гроші, на ваш мобільний телефон при кожному запиті на виведення відправлятиметься SMS з кодом підтвердження, який ви повинні будете ввести в спеціальну форму в Особистому кабінеті.

  Таким чином, навіть вкравши, вгадавши або зламавши ваш пароль від рахунку, шахраї не зможуть вивести кошти. А повідомлення, яке прийшло, дозволить вам вчасно змінити пароль і звернутися до служби підтримки.

 • Відправка SMS-повідомлення про авторизацію в Особистому кабінеті

  Кожен раз, коли ви будете входити в ваш аккаунт, на ваш мобільний телефон буде приходити повідомлення. Якщо пароль від вашого Особистого кабінету потрапить до рук зловмисників, ви відразу про це дізнаєтеся.

  Звертаємо вашу увагу, що цей сервіс не може бути підключений разом з сервісом "Вхід до Особистого кабінету за кодом з SMS".

 
Підключити послуги

 

Всі функції сервісу "Двохетапна авторизація" абсолютно безкоштовні для вас.

Щоб попередити проблеми, які можуть виникнути зі входом до системи в разі втрати мобільного телефону, рекомендуємо пройти повну верифікацію паспорта та адресних даних.