Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Мобільний Форекс / Підключення Push-повідомлень на мобільних терміналах
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Підключення Push-повідомлень на мобільних терміналах

Push-повідомлення - це короткі текстові повідомлення, які можуть бути відправлені на мобільний пристрій з базової версії клієнтського терміналу. Використання даної функції дозволяє ефективніше стежити за станом ринку і здійснювати торгові операції.

Push

Тепер ви зможете отримувати встановлені вами торгові сигнали, сигнали індикаторів або торгових експертів, не тільки перебуваючи біля комп'ютера, але і в будь-якому зручному для вас місці.

Як підключити Push-повідомлення?

1. Щоб підключити повідомлення, у вас повинен бути встановлений торговий термінал на основному комп'ютері і мобільний додаток для Android або iOs на телефоні.

ios android

2. Відкрийте мобільний додаток і перейдіть в розділ "Налаштування". Знайдіть там ідентифікатор MetaQuotes ID, наданий цьому терміналу.

ios android

3. Відкрийте на комп'ютері торговий термінал і виберіть на вкладці "Сервіс" пункт "Налаштування".

computer

4. У вікні виберіть вкладку "Повідомлення", поставте в ній позначку навпроти рядка "Дозволити Push-повідомлення" і введіть ідентифікатор терміналу в полі "MetaQuotes ID".

computer

5. Для відправки контрольного повідомлення натисніть кнопку "Тест". У разі правильного виконання всіх налаштувань тестове повідомлення буде доставлено в ваш мобільний термінал.

ios android