Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Термінал MetaTrader5 (MT5) / Тестування радника в MT5
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Тестування радника в MetaTrader5

Будь-яка механічна програма (радник) є всього лише додатковим помічником трейдера і вимагає від нього контролю за своєю роботою, поєднання з індивідуальною торговельною стратегією. Перед придбанням будь-якої механічної системи в MQL5 Market бажано протестувати обраний радник у вбудованому тестері торгових стратегій в терміналі MetaTrader5. Це допоможе трейдеру подивитися на роботу радника на демо-версії в різних ринкових умовах, оптимізувати торговельну систему, проаналізувати стиль роботи радника і побачити відсоток його прибутковості, розібратися в налаштуваннях, вибрати найбільш підходящі для власного стилю трейдингу параметри, які часто відрізняються від вбудованих початкових значень.

Скачанного з MQL5 Маркет торгового робота можна запустити на тестування з клієнтського терміналу двома способами:

1. З головного меню терміналу Вид - Тестер стратегій.

З головного меню терміналу Вид - Тестер стратегій

2. Прямо з вікна Навігатора термінала МТ5, клікнувши на вибраному для теста роботі і натиснувши Тестувать.

Кнопка "Тестувати" у вікні навігатора.

З'явиться вікно форекс-тестера, в якому можна задати будь-які Налаштування і Вхідні параметри тестування.

Налаштування і Вхідні параметри

Налаштування і Вхідні параметри

Перевірку будь-якого радника необхідно проводити в 2-х режимах - "Стандартному" і з "Довільною затримкою", а отримані в обох режимах результати тесту не повинні сильно відрізнятися. Якщо в Журналі тестера будуть відсутні повідомлення про помилки, такому механічному експерту можна довіряти і пробувати його на суміщення з власною торговою стратегією.

Журнал тестування радника.

При тестуванні радника необхідно спробувати його роботу в інших торгових умовах, відмінних від тих, які описані в MQL5 Маркет. При створенні автоматичного радника програма пишеться і орієнтована на конкретний таймфрейм, певну подачу котирувань, строго певний розмір депозиту і конкретну ринкову ситуацію. Якщо трохи змінити ці умови, то робота радника може стати небезпечною для депозиту трейдера. Обов'язково необхідно тестувати експерт як мінімум в 2-х різних ДЦ, на різних таймфреймах (великих і менших). Особливу увагу приділити розрахунку ризиків - дотримання мані-менеджменту є для трейдера рятувальним колом при різних торгових стратегіях. Якщо в описі радника зазначено, що його робота краща на депозиті в 1000 $, то важливо протестувати його роботу на 100 $, щоб перевірити, як поведе себе радник при зменшеному відсотку доступної маржі.