Dakar 2017
Roboforex is an official sponsor
of "Starikovich-Heskes Team"
at the Dakar 2017
Головна / Умови / Термінал MetaTrader5 (MT5) / Установка додатків Market
Поставити запитання
Не знайшли потрібну вам інформацію? Поставте своє питання і отримаєте відповідь online!
Увійти в чат
Або введіть ваш номер телефону в формі нижче і ми перетелефонуємо вам прямо зараз.
Перетелефонувати

Купівля та встановлення продуктів MQL5 Market

Представлені в MQL5 Market торгові продукти підрозділяються на платні і безкоштовні (FREE) - ті, які можна скачати і користуватися у вільному доступі. При цьому всі продукти, що продаються через сервіс "Маркет", проходять попередню перевірку і премодерацію. Перевірка скриптів здійснюється відповідно до функціональності, заявленої в описі програми. Продукти з серії "Радники" додатково проходять автоматичне тестування в "Тестері cтратегій" на історичних цінових даних. Отриманий в результаті автоматичного тестування звіт додається до радника, який продається.

На продуктах, які можна встановити безкоштовно з MQL5 Market, є позначення FREE.

Позначення безкоштовного продукту в MQL5

На платних продуктах позначена вартість, за яку можна придбати даний продукт в MQL5 Market.

На платних Продуктах позначена вартість

Покупцем продуктів маркету може стати будь-який користувач, який зареєстрований на сайті www.mql5.com і має достатньо коштів у його "Платіжній системі" для придбання конкретного продукту. Рахунок клієнта створюється автоматично при реєстрації на сайті. Введення і виведення грошових коштів з внутрішньої платіжної системи маркету можливе через системи WebMoney і PayPal.

 

Інтеграція MQL5 Market в терміналі MetaTrader5

Для інтеграції з маркетом можна налаштувати в клієнтському терміналі прямий вихід на MQL5.community.

У головному меню терміналу МТ5 вибрати опцію Сервіс - Налаштування.

У головному меню терміналу МТ5 вибрати опцію Сервіс - Налаштування.

У вікні, що відкрилося, вибрати опцію Community.

У вікні, що відкрилося, вибрати опцію Community.

У вікні "Логін" і "Пароль" потрібно ввести ті ж облікові дані, які були вказані при реєстрації на www.mql5.com, і натиснути кнопку ОК.

Придбати будь-який додаток в магазині MQL5-програм можна прямо з клієнтського термінала через вкладку "Маркет", яка відображається внизу терміналу. Якщо при установці виникли труднощі і опція Маркет в терміналі не відображається, рекомендується встановити на комп'ютер браузер Internet Explorer 8 або версію старшого покоління.

Вкладка Маркет в MetaTrader 5

Перед придбанням будь-якого продукту можливо провести тестування демо-версії продукту.
Продукти у вільному доступі (FREE) завантажуються з маркету і встановлюються на клієнтський термінал. Переглянути весь перелік продуктів FREE можна з клієнтського термінала через меню Маркет - Безкоштовні.

Маркет – Безкоштовні

Вибрати конкретний продукт можна через опцію Категорії, клікнувши на відповідний розділ.

Вибрати конкретний продукт можна через опцію Категорії

Для того, щоб ознайомитися з функціоналом конкретного продукту, треба клікнути на ньому 2 рази. При цьому відкриється повний опис обраного продукту. Для завантаження його в клієнтський термінал необхідно використовувати опцію Завантажити.

Для завантаження в клієнтський термінал необхідно клікнути опцію Завантажити.

Наприклад, у категорії "Експерти" обрана безкоштовна програма Reversal Composite Candles. Після знайомства з описом і тестовим звітом програми можна завантажити її в свій термінал кнопкою Завантажити.

Після завантаження експерт Reversal Composite Candles відобразиться в Навігаторі клієнтського терміналу в підкатегорії Маркет, яка автоматично створюється там після першого завантаження будь-якого продукту з маркету.

MetaTrader 5 - навігатор

Після установки експерта Reversal Composite Candles в клієнтський термінал з ним можна працювати так само, як і з будь-якої іншої програмою в Навігаторі.